Кадровий склад закладу дошільної освіти "Покутянка"
БРИНСЬКА ЛЮБОВ ПЕТРІВНА - директор ЗДО "Покутянка", вихователь.
Адміністрація закладу:
1.Танасійчук Галина Василівна - вихователь-методист.
2.Петруняк Галина Мирославівна - бухгалтер, діловод ( по внутр. сумісництву).
3.Копчук Марія Дмитрівна - завідувач господарством, комірник ( по внутр. суміщенню).
4.Угринюк Наталія Іванівна - старша медична сестра.
Вихователі закладу:
5.Трищук Мирослава Дмитрівна - вихователь.
6.Глібчук Аліна Іванівна - вихователь.
7.Нестор Надія Євгенівна - вихователь.
8.Герман (Ящук) Олександра Володимирівна - вихователь.
9.Усик Галина Михайлівна - вихователь.
10.Прокоп'юк Наталія Михайлівна - вихователь.
11.Бойчук Галина Олександрівна - вихователь.
12.Забронська Ірина Іванівна - вихователь.
13.Томащук Галина Богданівна - вихователь.
14. Мотреску (Павлюк) Ірина Григорівна - вихователь.
15. Кузьменюк Олена Томівна - вихователь.
Асистенти вихователів:
16. Ящишена Надія Олександрівна - асистент вихователя
17. Рудак Параска Михайлівна - асистент вихователя
18. Ватаманюк Надія Вікторівна - асистент вихователя
Інші педагогічні працівники закладу:
19. Ковалюк Вікторія Миколаївна - практичний психолог.
20. Кузик Наталія Ярославівна - музичний керівний.
21. Ползікова Тетяна Павлівна - музичний керівник.
22. Том'юк Марія Іванівна - керівник гуртка з іноземної мови.
23. Ярема Наталія Ярославівна - інструктор з фізичного виховання.
Помічники вихователів закладу:
24. Джумарик Віра Віталіївна - помічник вихователя.
25. Красільнюк Любов Володимирівна - помічник вихователя.
26. Перегуда Тетяна Дмитрівна - помічник вихователя.
27. Панчук Людмила Іванівна - помічник вихователя.
28. Максимова Любов Андріївна - помічник вихователя.
29. Павлюк Марія Петрівна - помічник вихователя.
30. Семененко Ольга Вікторівна - помічник вихователя.
Кухарі закладу:
31.Галицька Антоніна Іванівна - кухар, підсобний робітник ( по внутр. суміщенню).
32.Кузьменюк Галина Іванівна - кухар, підсобний робітник ( по внутр. суміщенню).
Оператори котельні газової:
33. Танасійчук Володимир Миколайович - оператор котельні.
34.Галицький Андрій Михайлович - оператор котельні.
35. Забронський Микола Іванович - оператор котельні
Інші працівники закладу:
36. Березюк Олеся Василівна - підсобний робітник, прибиральник службових приміщень ( по внутр. сумісництву).
37. Івашко Марія Іванівна - підсобний робітник.
38. Панчук Віра Йосипівна - двірник.
39. Лазорик Інна Василівна - кастеляна.
40. Довганюк Любов Мирославівна - машиніст з прання та ремонту одягу.
Коментарi